Towarzystwo Przyjaciół WSD ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SEMINARIUM! 14 czerwca 2026 r. od 10.00 – przyjazd i rejestracja grup (wejście główne od ul. Jana Pawła II nr 110.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu; Różaniec11.15 – Eucharystia – przewodniczy bp Andrzej Siemieniewski12.30 – obiad / kawa + ciasto13.30 – gawęda na temat seminarium15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia15.30 – zakończenie spotkania