Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Legnickiej
Towarzystwo Przyjaciół WSD

Towarzystwo Przyjaciół WSD

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SEMINARIUM!

 

14 czerwca 2026 r.

 

od 10.00 – przyjazd i rejestracja grup (wejście główne od ul. Jana Pawła II nr 1

10.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu; Różaniec

11.15 – Eucharystia – przewodniczy bp Andrzej Siemieniewski

12.30 – obiad / kawa + ciasto

13.30 – gawęda na temat seminarium

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia

15.30 – zakończenie spotkania